Madeira Self Drive Zájezdy Portugalsko - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Portugalsko

název zájezdu: Madeira Self Drive


Země:
 
Portugalsko
Lokalita: Madeira
Typ zájezdu: Poznávací
Podtyp zájezdu: za přírodou, za mořem, za vínem
Ubytování: Cais de Oliveira
Strava: Se snídaní
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 28.07.2017
Konec zájezdu: 04.08.2017
Počet nocí: 7
Průvodce: Není nutný
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
21 900,- Kčcena na osobu ve dvoulůžkové pokoji a autě pro dvě osoby
490,- Kčpřipojištění proti stornu

Cena zahrnuje:
 
leteckou přepravu z Prahy do Funchalu a zpět (přímým letem) vč. letištních tax
7 nocí ubytování se snídaní dle programu
transfery z/na letiště (první a poslední den)
pronájem auta od 2. do 7. dne pobytu - Opel Corsa, Renault Clio nebo Renault Twingo, vždy s klimatizací
pojištění CDW
český delegát na telefonu
základní zdravotní pojištění
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:
 
připojištění auta na SCDW - cca. 12 EUR/den
poplatek za druhého řidiče
GPS
připojištění proti stornu - 490 Kč/os

Poznámka:
 
Madeira patří spolu s Porto Santo k hlavním ostrovům madeirského souostroví. Příznivé klimatické podmínky jsou jako stvořené pro celoroční pobyt zde. Rtuť teploměru dosahuje 20°C v zimě, v létě je průměrná teplota vzduchu cca 24°C. Teplota vody se pohybuje od 17°C v zimě po 23°C v létě. Navíc pobřežní vody neustále otepluje Golfský proud.


  

Další termíny


21.07.2017 - 28.07.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
28.07.2017 - 04.08.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
04.08.2017 - 11.08.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
11.08.2017 - 18.08.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
01.09.2017 - 08.09.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
08.09.2017 - 15.09.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
15.09.2017 - 22.09.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
22.09.2017 - 29.09.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
29.09.2017 - 06.10.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
06.10.2017 - 13.10.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
13.10.2017 - 20.10.2017 8 dní od 21 900,- Kč  
20.10.2017 - 27.10.2017 8 dní od 21 900,- Kč  

program zájezdu


1. den přílet na Madeiru
 Portugalsko

Kolem poledne odlet přímým letem z Prahy, přílet na Madeiru kolem čtvrté hodiny odpolední. Přivítání naším partnerem a transfer do hotelu (cca. 10 minut od letiště), odpočinek a možnost procházky po vesničce Canico de Baixo.

 Cais de Oliveira 
   

   

2. den Camacha - Santo da Serra - Ponta do Rosto
 Portugalsko

Program: možnost návštěvy sousední vesničky Garajau, kde se nachází socha Ježíše Krista - "Cristo Rei", nedaleko sochy vede lanovka dolů na malou pláž, kde se nachází malá restaurace. Rovněž možnost návštěvy známých Palheiro Gardens / Blandy 's Gardens v níž se nachází množství exotických rostlin a stromů (vstupné 10,50 €). Dále se může pokračovat do Camacha, kde se nachází ruční výrobna proutěného nábytku,a kde můžete pozorovat výrobce při výrobě. Cesta dále vede do Santo da Serra, kde se kromě golfového hřiště a koňských stáji nachází i malý park se zvířaty (v Santo da Serra je v centru odbočka vlevo). Po návštěvě parku pokračujete cestou, která se napojuje na hlavní cestu a před městem Machico se stáčí na východní část ostrova, kde se nachází jedna z nejkrásnějších vyhlídek Ponta do Rosto na severu cípu a Baia d `Abra na jihu cípu. Následně hotel Cais da Oliveira 4 *
(Před východním cípem se nachází Prainha, malá černá pláž pod svahem se snack barem)

 Cais de Oliveira 
   

   

3. den Pico do Arieiro, Ribeiro Frio, Santana, Sao Vicente
 Portugalsko

Program: směrem na Camacha se dostanete na odbočku na Poiso. Tato cesta vás zavede na 2. nejvyšší vrchol Madeiry Pico do Arieiro , který se pne do výšky 1818 m . Autem se dostanete až k vyhlídce a jen posledních pár metrů vedou schůdky . Budete mít pocit jako byste byli v srdci hor . Pojedete stejnou cestou dolů a v Poiso odbočíte na Ribeiro Frio . V tomto místě se nachází pstruží farma zasazena do malebné zahrady a můžete si udělat hodinovou jednoduchou procházku lesem podél levády – zavlažovacího kanálu, na výhlídku " Balcões " Balkony . Cesta pokračuje dále do vesničky Faial , kde si můžete udělat přestávku na oběd v restauraci " Grutas ", což znamená jeskyně , protože je vydlabaná ve skále . Pod restaurací vede cesta kolem Go kart závodiště až k pěknému zálivu , kde se dá koupat v moři (je tam i kafetérie ) . Když se dostanete zpět na hlavní cestu, tak pokračujte do vesničky Santana , kde se nacházejí jedny z posledních typických domků ve tvaru písmene A. V Santaně se nachází i tematický park ( vstupné 10,00 € ) . Po severní cestě přes São Jorge , Boa Ventura (za Boa Ventura se na cestě nachází lokální restaurace hned u silnice , kde mají výbornou espetadu , což je typický Madeirský hovězí špíz ) , se dostanete do São Vicente, kde musíte odbočit do vnitrozemí směrem na jih do Sítio da Feiteira de Baixo (oblast São Vicente ) , kde se nachází váš další hotel - Estalagem do Vale 4 *.

  
   

   

4. den Seixal, Porto Moniz, Rabacal, Encumeada
 Portugalsko

Program: nedaleko hotelu se nachází vulkanická jeskyně " Grutas " , kde je možné si udělat exkurzi spojenou s vulkanickým centrem, které vám přiblíží vznik vulkanické Madeiry ( vstupné 7,00 € ) . Následně se přes São Vicente dostanete do Seixal, kde je po pravé straně vyhlídka " Véu de Noiva " - Nevěstin závoj . Je to vodopád, který vytéká z útesu přímo do oceánu . Cesta pokračuje přes Ribeira da Janela až do Porto Moniz , které je známé svým vulkanickým přírodním koupalištěm ( vstupné 2,00 € ). Toto koupaliště je otevřené během celého roku a je napouštěno přílivovými vlnami . Nad koupalištěm se nachází restaurace ORCA , kterou doporučuji na oběd, a pro milovníky ryb - mají zde v nabídce i typickou Madeiransku Espadu . Klasická Espada je s banánem , kterou najdete všude na ostrově, ale jen tady jí nabízejí v těstíčku se šampiónovou omáčkou na smetaně , prostě jedna báseň ! Z Porto Moniz vede cesta nahoru přes Santa směrem na Paúl da Serra . Budete projíždět přes oblast Rabaçal , které je známé svou krásnou Levadou / turistikou k 25 pramenům. Cesta pokračuje na Paúl da Serra , náhorní plošinu , protože je to nejplošší části ostrova . Po cestě se dostanete do oblasti Encumeada , kde je z jednoho bodu vidět jižní část pobřeží a Ribeira Brava a severní část pobřeží a São Vicente . Z Enclumeada se dáte cestou dolů severní cestou směrem na São Vicente a dostanete k hotelu Estalagem do Vale 4 *.

  
   

   

5. den Paúl do Mar, Calheta. Santa
 Portugalsko

Program: nejrychlejší cesta na západ vede přes São Vicente až do Porto Moniz (kde se můžete zdržet a vykoupat). Z Porto Moniz se tentokrát třeba vydat přes Santa a pak po cestě vedoucí po západním pobřeží až do Ponta do Pargo, kde se nachází vyhlídka s majákem. V tomto dni budete mít možnost si zajít do malebných vesniček jako je Paúl do Mar, Jardim do Mar a posedět si při kávě v místních kavárničkách (Každá z těchto vesniček je u moře, proto je třeba opustit hlavní silnici a sjet do vesničky dolů. Vřele doporučuji Paúl do Mar.). Cesta vás dále zavede do Calheta, kde se nachází fabrika na zpracování cukrové třtiny a žlutá písečná pláž. Návrat do Estalagem do Vale 4*.

  
   

   

6. den Ribeira Brava, Cabo Girao, Camara de Lobos
 Portugalsko

Program: Cestou do hlavního města Madeiry Funchalu budete míjet vesničky Jardim do Mar, Calheta (písečná pláž), Madalena do Mar, Ponta do Sol až do Ribeira Brava, kde se nachází jeden z nejstarších kostelů Madeiry. Pokračováním po dálnici se dostanete k odbočce na útes Cabo Girão, který je 2. nejvyšším útesem do moře na světě 580m. Následuje městečko Câmara de Lobos - v překladu tuleňí doupě, protože se zde v minulosti nacházely. Městečko si také oblíbil Winston Churchil při jeho návštěvách Madeiry. Na tomto místě vznikly i jeho obrazy s rybářskou tématikou. Po staré cestě (Estrada Monumental) se dostanete přímo do Funchalu, kde se nachází váš poslední hotel Jardim d'Ajuda 4*.

  
   

   

7. den Funchal, Curral das Freiras
 Portugalsko

Program: z Funchalu si můžete udělat ½ denní výlet - Pico dos Barcelos (vyhlídka, odkud budete mít Funchal jako na dlani, Eira do Serrado 1095m, odkud budete mít výhled na Curral das Freiras, známé jako Údolí jeptišek / Nonnental.
Funchal: kostel Monte, kde je pohřben poslední císař, Rakousko – Uherský, Karel I., Monte tropická zahrada 10,00 € - můžete se tam dostat bud autem, autobusem nebo lanovkou z centra města (velká lanovka 10,00 € 1 cesta). Na Monte se nachází i Tobogan / Sáňky.
Návštěva města –Blandy`s – muzeum vína, exkurze + ochutnávka 6,00 € (Po – Pá 10:30, 14:30, 15:30, a So – 11:00 s německy, nebo anglicky hovořícím průvodcem), Katedrála Sé, Mestská tržnice s rybami, květinami a exotickým ovocem(v pátek je velký trh), Výšivky a jiné

  
   

   

8. den odlet
 Portugalsko

dopoledne volno a odevzdání auta. Odpoledne transfer na letiště a kolem čtvrté hodiny odlet do Prahy.

  

Hotely:


název hotelu:
 

Cais de Oliveira


Země:
 
Portugalsko
Lokalita: Madeira
Popis: POLOHA Tento hotel se nachází 15 min. východně od Funchalu ve městečku Caniço de Baixo cca 12 km od letiště. Hotel má přímí vstup do moře.

POPIS UBYTOVÁNÍ: Nově renovovaný Apartmánový hotel je situován na útesu s vlastním vstupem do moře. Díky své poloze je vhodný pro milovníky klidu, moře a potápění (blízko je potápěčská škola a podvodní přírodní park). Hotel vám poskytuje bezplatný Shutle Bus, který vás více krát do dne přepraví do centra Funchalu a opačně. Hotel se skládá z hlavní budovy a dvou vedlejších budov. Hotel je vhodný pro nenáročné. Hotel Cais da Oliveira je součásti hotelů Roca Mar a Royal Orchid.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: vstupní hala s recepcí, výtah, parkoviště, Snack bar, internet point (15 min. zdarma), venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky, vnitřní bazén, vířivka a fitness centrum ( ve vývoji). Klienti mají možnost využívat prostory hotelu Roca Mar a Royal Orchid jako je SPA, vstup do moře, fitness centrum, vnitřní bazén, sauna.

POPIS POKOJŮ: P/2: apartmány s výhledem na pevninu, se dvěma samostatnými postelemi nebo dvoj lůžkem, sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, plně vybaveným kuchyňským koutem. Možnost jedné přistýlky. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

VYBAVENÍ POKOJŮ: klimatizace, vysoušeč vlasů, televize.

STRAVA: snídaně: formou bohatého bufetu. polopenze HB: možnost dokoupení za příplatek
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo u pláže
Úroveň: 4*
Vybavení: výtah, slunečníky a lehátka, sauna, restaurace, recepce, parkování, masáže, lázně, internet, fitness, bazén vnitřní, bazén, bar, 24-hod.servis
Sport v místě: fitness, bazén
Sport v okolív: 


  

Nezávazná objednávka zájezdu 28.07.2017-04.08.2017

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
cena na osobu ve dvoulůžkové pokoji a autě pro dvě osoby (21 900,- Kč)   osob  
připojištění proti stornu (490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

Santiago – Atacama – Jezerní Oblast - Patagonie
Santiago – Atacama – Jezerní Oblast - Patagonie
Chile

24.11.2017-09.12.2017
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 99990,- Kč
Moorea - Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort
Moorea - Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort
Francouzská Polynésie
Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort
06.11.2017-18.11.2017
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 84690,- Kč
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Putování Mexikem (nejen) pro 55+ s českým průvodcem
Mexiko

10.02.2018-25.02.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 69900,- Kč
Srí Lanka: Dvě tváře jedné krásky
Srí Lanka: Dvě tváře jedné krásky
Srí Lanka

25.09.2017-06.10.2017
Polopenze, pravidelná letecká linka

 75990,- Kč